Nasza oferta - Sprzedż nieruchomości
Poznaj wszystkie oferty
i wybierz tę najbardziej interesującą

wyświetlone 1 z 1 pozycji

Podstawowe informacje
  • Chemików, 62-030 Luboń
  • Całkowita oferowana pow.: 47 784 m2
  • Minimalna pow. modułu: m2
  • Cena netto: 250,00 zł/m2

wyświetlone 1 z 1 pozycji

Sprzedaż nieruchomości – znajdź miejsce, w którym rozwiniesz skrzydła

Jak nikt inny wiemy, jak ważnym czynnikiem wpływającym na rozwój biznesu jest dobra lokalizacja. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców szukających atrakcyjnych gruntów pod budowę przestrzeni magazynowych, biur czy zakładów produkcyjnych, poszerzyliśmy naszą ofertę o sprzedaż nieruchomości. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować i znajdź przestrzeń, która stanie się motorem napędowym dla rozwoju Twojej inwestycji.

Sprzedaż nieruchomości w województwie wielkopolskim

Wszystkim właścicielom rozwijających się firm oraz przedsiębiorcom planującym wejście na rynek oferujemy sprzedaż nieruchomości zlokalizowanych w Poznaniu lub Luboniu. Niezabudowane działki przeznaczone są do użytku przemysłowego. Rozległe grunty zlokalizowane w sercu województwa wielkopolskiego są doskonałą przestrzenią do budowy obiektów produkcyjnych, składów i magazynów oraz zabudowy usługowej. Nieruchomości zlokalizowane są blisko autostrady, co pozytywnie wpływa na ich wartość. Mimo doskonałego usytuowania działek proponowana przez nas cena za m2jest bardzo korzystna dla inwestora.

Dlaczego my?

Luvena Nieruchomości to prężnie rozwijająca się firma, która przekształciła zdegradowane grunty wykorzystywane wcześniej pod produkcję artykułów chemicznych w nowoczesną przestrzeń wspierającą przedsiębiorców z różnych sektorów. Inwestorom oferujemy przede wszystkim możliwość wynajęcia nowoczesnych hal magazynowych i produkcyjnych oraz sal konferencyjnych. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, doskonałej lokalizacji i atrakcyjnym warunkom współpracy wielu przedsiębiorców z województwa wielkopolskiego i jego okolic zaufało naszej marce. Po sukcesie na rynku zdecydowaliśmy się na kolejny krok – sprzedaż nieruchomości. Wierzymy, że nasze grunty stworzą Twojej firmie odpowiednie warunki do wzrostu, a Tobie zagwarantują sukces na rynku. Osoby zainteresowane kupnem nieruchomości zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem, który odpowie na wszystkie pytania i rozwieje ewentualne wątpliwości.