LOKALIZACJE

Atuty naszego położenia

Oferowane przez nas do wynajmu powierzchnie magazynowe, biurowe oraz konferencyjne zlokalizowane są w Luboniu koło Poznania:
  • 3 km od autostrady A2 (węzeł Poznań-Dębiec)
  • 3 km od rogatek Poznania, 8 km od ścisłego centrum
  • linie autobusowe i pociąg linii podmiejskich umożliwiające dojazd do Poznania
Stabilne warunki najmu i konkurencyjna stawka to znaki rozpoznawcze firmy Luvena Nieruchomości. To jednak nie wszystko, czym się wyróżniamy.
Nasze biura na wynajem posiadają także doskonałą lokalizację. Bliska odległość do centrum sprawia, że położone w Luboniu koło Poznania nieruchomości stanowią atrakcyjną propozycję dla wszystkich przedsiębiorców myślących o założeniu swojego biznesu właśnie w naszym mieście.
Oferujemy również krótko- lub długoterminowy wynajem sal konferencyjnych w dogodnej lokalizacji. Wielkopolska to wyjątkowy region Polski – w tym województwie swoje siedziby ma wiele firm z kluczowych gałęzi przemysłu, dlatego nie sposób wyobrazić sobie lepszego miasta niż Poznań do zorganizowania konferencji czy spotkań biznesowych. 
Ofertę kierujemy także do przedsiębiorców szukających dużych przestrzeni magazynowych. Większość magazynów na wynajem zlokalizowana jest w Luboniu koło Poznania, w niedalekiej odległości od kluczowych węzłów komunikacyjnych regionu, w tym zjazdu Poznań-Dębiec. Linie autobusowe i pociągi linii podmiejskich pozwolą na łatwy dojazd na miejsce także osobom niezmotoryzowanym.