Nasza oferta - Biura do wynajęcia Poznań
Poznaj wszystkie oferty
i wybierz tę najbardziej interesującą

wyświetlone 5 z 5 pozycji

Podstawowe informacje

 • ul. Romana Maya 1
 • Całkowita oferowana pow.: 337 m2
 • Minimalna pow. modułu: 337 m2
 • Cena netto: 32,60 zł/m2

Podstawowe informacje

 • Romana Maya 1
 • Całkowita oferowana pow.: 90 m2
 • Minimalna pow. modułu: m2
 • Cena netto: 23,10 zł/m2

Podstawowe informacje

 • Hallera 6-8 60-951 Poznań
 • Całkowita oferowana pow.: 168 m2
 • Minimalna pow. modułu: 168 m2
 • Cena netto: 33,60 zł/m2

Podstawowe informacje

 • Hallera 6-8 60-951 Poznań
 • Całkowita oferowana pow.: 168 m2
 • Minimalna pow. modułu: 168 m2
 • Cena netto: 30,50 zł/m2

Podstawowe informacje

 • Hallera 6-8, 60-951 Poznań
 • Całkowita oferowana pow.: 56 m2
 • Minimalna pow. modułu: 56 m2
 • Cena netto: 23,10 zł/m2

wyświetlone 5 z 5 pozycji

Powierzchnie biurowe w Poznaniu i Luboniu do wynajęcia

Nie od dziś wiadomo, że firma powinna posiadać atrakcyjną siedzibę mieszcząca się w dogodnej lokalizacji. Niezależnie od tego, czy dopiero myślą Państwo o założeniu własnej działalności, czy też od wielu lat prowadzą dochodową firmę i chcą otworzyć kolejny jej oddział, warto poszukać powierzchni biurowej w interesującym miejscu. Jakie miasto jest najchętniej wybierane przez przedsiębiorców?

Jeśli chodzi o powierzchnie biurowe, Poznań cieszy się dużą popularnością.

Popularność powierzchni biurowych w Poznaniu wiąże się przede wszystkim z dużym rozwojem zarówno gospodarczym, jak i ekonomicznym miasta, ale nie tylko. Gdy chodzi o wynajem lokali biurowych Poznań pozostaje w ścisłej czołówce również ze względu na atrakcyjne warunki dla wszystkich początkujących przedsiębiorców. Ponadto Poznań jest uznawany za świetne miejsce do inwestowania – dlatego tak chętnie wiele firm decyduje się na wynajęcie biura w stolicy województwa wielkopolskiego.

Specjalna strefa ekonomiczna pociąga za sobą dynamiczny rozwój oraz powstawanie nowych firm. To świetne miejsce wszystkich przedsiębiorców poszukujących nowej lokalizacji – warto rozważyć przeniesienie biura właśnie do Poznania. Najbardziej prestiżowe placówki są oczywiście umiejscowione w centrum. W ten sposób podnosi się status biura i jednocześnie ułatwia kontrahentom i klientom odnalezienie siedziby.

Powierzchnie biurowe do wynajęcia – Poznań i okolice

Atrakcyjne biura do wynajęcia w miastach takich jak Poznań mogą wiązać się z dużym kosztem. Sam czynsz w przypadku lokali znajdujących się w ścisłym centrum jest sporym wydatkiem. Na szczęście Poznań posiada też wiele innych atrakcyjnych lokalizacji, jeśli chodzi o powierzchnie biurowe do wynajęcia. Wiele firm decyduje się również na przeniesienie swoich placówek poza centrum i stawia raczej na miejsca z dogodnym dojazdem, a jednocześnie wygodę użytkowania. Jeśli chodzi o biura, Poznań posiada wiele nie tylko w centrum – to rozwiązanie pozwala na uzyskanie większej powierzchni i miejsca dla dodatkowych usług.

Wychodząc naprzeciw różnorodnym potrzebom naszych klientów, w Luvena oferujemy zarówno ekskluzywne biura, jak i powierzchnie w atrakcyjnej cenie i ze standardowym wyposażeniem. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą – wspólnie znajdziemy lokal biurowy, który w 100% spełni Państwa oczekiwania.

Lokale biurowe do wynajęcia w Poznaniu (atrakcyjna lokalizacja)

Jeśli chcą Państwo, aby Poznań stał się siedzibą Waszej firmy, oferujemy dogodne biura na wynajem oraz powierzchnie biurowe o wysokim standardzie i w atrakcyjnej lokalizacji. Zamiast tracić czas na samodzielne wyszukiwanie ofert i jeżdżenie po mieście w celu obejrzenia podanych propozycji, lepiej zlecić to specjalnej firmie zajmującej się nieruchomościami. W ten sposób oszczędzają Państwo przede wszystkim swój czas, ale również zyskują dostęp do najlepszych ofert. Dla naszej firmy wynajem biur nie ma absolutnie żadnych tajemnic, a Poznań to tereny, które znamy najlepiej. Dzięki temu możemy korzystać z doświadczenia i oferować naszym klientom najciekawsze rozwiązania. Jeśli nie wiedzą Państwo jeszcze, czego oczekują od swojej wymarzonej siedziby, zapraszamy do kontaktu, pomożemy w znalezieniu przestronnego lokalu biurowego.

Lokale biurowe na wynajem Poznań - wyjątkowa oferta biur

Aby wynajem powierzchni biurowych spełnił Państwa oczekiwania, warto sprawdzić najlepsze oferty w Poznaniu i okolicach. Od wielu lat udowadniamy, że wynajem lokalu w mieście takim jak Poznań nie zawsze musi być drogi – wystarczy skorzystać z naszych usług, by wynająć powierzchnię w atrakcyjnej lokalizacji, a jednocześnie korzystnej cenie.

Jeśli natomiast planują Państwo otworzyć lokal biurowy w wyższym standardzie, Poznań umożliwia wynajem powierzchni również w budynkach klasy A. Stolica województwa wielkopolskiego daje firmom wiele możliwości– jeżeli zależy Państwu na szybkim rozwoju biznesu, Luvena Nieruchomości to odpowiedni adres.

Oferujemy lokal biurowy o powierzchni 56-337m². Każde biuro na wynajem wyposażone jest w zaplecze socjalne. Obiekt mieści się w doskonałej lokalizacji, którą od centrum miasta dzieli tylko kilkanaście minut jazdy autem. To duży atut, jeśli zależy Państwu na tym, aby pracownicy mogli szybko i sprawnie dotrzeć do miejsca pracy. Do lokali biurowych można dojechać również komunikacją miejską oraz autobusową.
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą już teraz. Zapraszamy do wynajęcia powierzchni biurowych bezpośrednio od Luvena Nieruchomości. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, można skontaktować się z nami telefonicznie lub e-mailowo! Życzymy udanych inwestycji!