Nasza oferta - Biura do wynajęcia Poznań
Poznaj wszystkie oferty
i wybierz tę najbardziej interesującą

wyświetlone 4 z 4 pozycji

Podstawowe informacje

 • ul. Romana Maya 1
 • Całkowita oferowana pow.: 337 m2
 • Minimalna pow. modułu: 337 m2
 • Cena netto: 32,60 zł/m2

Podstawowe informacje

 • Romana Maya 1
 • Całkowita oferowana pow.: 90 m2
 • Minimalna pow. modułu: m2
 • Cena netto: 23,10 zł/m2

Podstawowe informacje

 • Hallera 6-8 60-951 Poznań
 • Całkowita oferowana pow.: 168 m2
 • Minimalna pow. modułu: 168 m2
 • Cena netto: 30,50 zł/m2

Podstawowe informacje

 • Hallera 6-8, 60-951 Poznań
 • Całkowita oferowana pow.: 56 m2
 • Minimalna pow. modułu: 56 m2
 • Cena netto: 23,10 zł/m2

wyświetlone 4 z 4 pozycji

Powierzchnie biurowe w Poznaniu i Luboniu do wynajęcia

Nie od dziś wiadomo, że firma powinna posiadać atrakcyjną siedzibę. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją pierwszą własną działalność, czy też już od wielu lat prowadzisz firmę, warto poszukać atrakcyjnego biura w interesującym miejscu. Jakie miasto jest najchętniej wybierane przez przedsiębiorców?

Jeśli chodzi o powierzchnie biurowe, Poznań cieszy się dużą popularnością.

Wiąże się to przede wszystkim z dużym rozwojem zarówno gospodarczym, jak i ekonomicznym miasta, ale nie tylko. Gdy chodzi o wynajem biur Poznań pozostaje w ścisłej czołówce również ze względu na atrakcyjne warunki rozpoczynania działalności oraz szerokie perspektywy dla wszystkich początkujących przedsiębiorców. Ponadto Poznań jest uznawany za świetne miejsce do inwestowania - dlatego tak chętnie wiele firm decyduje się na biura w tym miejscu. Specjalna strefa ekonomiczna pociąga za sobą dynamiczny rozwój oraz powstawanie nowych rozwiązań, co przekłada się na nowe miejsca pracy oraz powstawanie nowych firm. To świetny czas dla wszystkich przedsiębiorców poszukujących nowej lokalizacji - warto rozważyć przeniesienie biura. Najbardziej prestiżowe placówki są oczywiście umiejscowione w centrum. W ten sposób podnosi się status biura i jednocześnie ułatwia kontrahentom i klientom odnalezienie siedziby.

Atrakcyjne biura do wynajęcia w miastach takich jak Poznań mogą wiązać się jednak z dużym kosztem. Sam czynsz w przypadku lokali znajdujących się w ścisłym centrum jest sporym wydatkiem. Na szczęście Poznań posiada też wiele atrakcyjnych ofert, jeśli chodzi o biura do wynajęcia. Wiele firm decyduje się również na przeniesienie swoich placówek poza centrum i stawia raczej na miejsca z dogodnym dojazdem, a jednocześnie wygodę użytkowania. Jeśli chodzi o biura, Poznań posiada wiele nie tylko w centrum - to rozwiązanie pozwalające na uzyskanie większej powierzchni i miejsca dla dodatkowych usług. Wychodząc naprzeciw różnorodnym potrzebom naszych klientów oferujemy im zarówno ekskluzywne biura, jak i powierzchnie w atrakcyjnej cenie i ze standardowym wyposażeniem. Razem znajdziemy lokal biurowy o powierzchni, która spełni oczekiwania.

Oferujemy lokale biurowe do wynajęcia w tak atrakcyjnej lokalizacji - Poznań

Jeśli chcesz, by Poznań stał się siedzibą Twojej firmy, oferujemy atrakcyjne biura na wynajem. Zamiast tracić czas na samodzielne wyszukiwanie ofert i jeżdżenie po mieście w celu obejrzenia podanych propozycji lepiej zlecić to specjalnej firmie zajmującej się nieruchomościami - w ten sposób oszczędzasz przede wszystkim swój czas, ale również zyskujesz dostęp do atrakcyjnych ofert. Dla naszej firmy wynajem biur nie ma tajemnic, a Poznań to tereny, które znamy najlepiej. Dzięki temu możemy korzystać z naszego doświadczenia i oferować naszym klientom najciekawsze rozwiązania. Jeśli nie wiesz jeszcze, czego oczekujesz od swojej wymarzonej siedziby, zapraszamy do kontaktu, pomożemy w znalezieniu przestronnego lokalu biurowego.

Lokale biurowe na wynajem Poznań - wyjątkowa oferta biur

Poszukując biura na wynajem warto sprawdzić najlepsze oferty, które ma dla Ciebie Poznań i nasza firma. Pilnie potrzebne jest Ci lokal biurowy? Wynajem w mieście takim jak Poznań nie zawsze musi być drogi - wystarczy skorzystać z naszych usług, by poznać wiele ciekawych ofert w atrakcyjnych lokalizacjach, a jednocześnie w korzystnej cenie. Jeśli natomiast planujesz otworzyć biuro w wyższym standardzie, Poznań umożliwia wynajem powierzchni również w budynkach klasy A. Poznań da Twojej firmie wiele możliwości - zdecyduj się na powierzchnie biurowe właśnie tutaj, jeśli zależy Ci na szybkim rozwoju. Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 56-337m2. Każdy lokal użytkowy wyposażony jest w zaplecze socjalne. Biuro na wynajem zlokalizowane jest kilkanaście minut autem od centrum Poznania w doskonałej lokalizacji.
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą. Zapraszamy do wynajmu powierzchni biurowych od Luvena Nieruchomości. Skontaktuj, by sprawdzić, jakie powierzchnie biurowe możemy Ci zaoferować - Poznań i okolice to tereny naszego działania.