Nasza oferta - Magazyny do wynajęcia Poznań
Poznaj wszystkie oferty
i wybierz tę najbardziej interesującą

wyświetlone 1 z 1 pozycji

Podstawowe informacje
  • Luboń, ul. Magazynowa 10
  • Całkowita oferowana pow.: 3 214 m2
  • Minimalna pow. modułu: 3 214 m2
  • Cena netto: 18,90 zł/m2

wyświetlone 1 z 1 pozycji

Magazyny do wynajęcia Poznań / Luboń

Interesują Państwa hale i magazyny do wynajęcia? Luvena Nieruchomości to odpowiedni adres! Przygotowaliśmy szeroką ofertę najatrakcyjniejszych obiektów komercyjnych zlokalizowanych w okolicach Poznania na terenie Lubonia. Dzięki nam odkryją Państwo potencjał biznesowy regionu, a tym samym dotrą do nowych klientów. Dla wielu firm odpowiednie miejsce do produkcji lub magazynowania towaru jest niezbędne do odpowiedniego funkcjonowania, w tym generowania przychodów bez przestojów. Decydując się na przeniesienie lub założenie firmy w danym miejscu, warto wziąć pod uwagę przede wszystkim położenie i możliwości danej okolicy.

Nasze hale magazynowe zlokalizowane są w strategicznych miejscach pod Poznaniem, dzięki czemu Państwa dostawcy będą mogli bez problemu wyruszyć z towarem w dalszą trasę, w dowolne miejsce w kraju i nie tylko.

Atrakcyjne hale i magazyny do wynajęcia

Poznań to miejsce, w którym coraz więcej firm decyduje się na inwestycje. Dynamiczny rozwój strefy ekonomicznej od lat przyciąga do stolicy województwa wielkopolskiego najlepszych przedsiębiorców z różnych branż, wśród których warto wymienić transportową, logistyczną czy handlową. Jeśli zdecydują się Państwo na przeniesienie swojej firmy do Poznania, warto pomyśleć o wynajmie powierzchni magazynowej. Jeśli chodzi o tego rodzaju hale, Poznań i okolice posiadają wiele ciekawych lokalizacji. Mogą to być zarówno pomieszczenia znajdujące się w nowych budynkach, jak i te uzyskane poprzez modernizację już istniejących powierzchni magazynowych i produkcyjnych.

Luvena poleca do wynajęcia lokale użytkowe zlokalizowane w Luboniu

Dzięki usługom naszej firmy poznacie Państwo zarówno ciekawe lokalizacje, jak i najnowocześniejsze powierzchnie odpowiednio zaadaptowane do potrzeb zarówno większych, jak i mniejszych przedsiębiorców. Odpowiednio dopasowane do potrzeb hale przemysłowe w Luboniu to dobry pomysł na rozkręcenie biznesu i rozwój firmy. Naszą domeną są przede wszystkim nowe hale, które tworzymy w oparciu o potrzeby naszych klientów. Budowane przez nas hale magazynowe, obiekty przemysłowe i użytkowe wyróżnia najwyższa jakość, jaką oferuje Poznań. Warto zdecydować się na nie, by zyskać pewność, że Państwa towar czy produkcja są odpowiednio zabezpieczone przed czynnikami zewnętrznymi. Jeśli chodzi o Poznań, nasze hale magazynowe i przemysłowe są najlepszym miejscem do prowadzenia działalności gospodarczej – są ogrzewane i wyposażone w system antywłamaniowy i najwyższej klasy zabezpieczenia przeciwpożarowe.

Hale magazynowe do wynajęcia w Luboniu

Luboń to miejscowość pod Poznaniem, na terenie której również oferujemy wynajem powierzchni magazynowej. Rozwiązanie to niesie ze sobą wiele korzyści zwłaszcza w przypadku większych przedsiębiorstw. Wiele firm stawia bowiem obecnie na wyjście z miasta i przeniesienie hal na przedmieścia, dzięki czemu zyskują o wiele większą powierzchnię do wykorzystania. Jeśli chodzi o wynajem magazynu, Luboń będzie zatem świetną lokalizacją, dlatego polecamy do wynajęcia obiekt magazynowy w tej lokacji.

Nasz magazyn samoobsługowy jest gotów pod wynajem w przeciągu 12 miesięcy - jak na Poznań i Luboń jest to naprawdę krótki czas oczekiwania. Dzięki temu budowa nowej hali nie jest czynnikiem blokującym rozwój Państwa firmy. Gdy w grę wchodzi magazyn na wynajem, Poznań i okolice to tereny, na których tworzymy nasze hale. Każda powierzchnia magazynowa do wynajęcia spełnia wszystkie wymogi budowlane. Korzystając z oferty firmy Luvena, zyskują Państwo gwarancję jakości i najwyższego standardu usług.

Oferowane magazyny do wynajęcia

Oferowane przez nas magazyny pod Poznaniem do wynajęcia to świetna inwestycja. Warto zdecydować się na prestiżową lokalizację i jednocześnie hale znajdujące się w pobliżu międzynarodowych tras, dzięki czemu wszelki przewóz materiałów czy towaru nie będzie już nigdy problemem. Jeśli chodzi o Poznań, wiele firm decyduje się na magazyny do wynajęcia właśnie z tego powodu. Polecamy zatem nasze obiekty o podwyższonym standardzie, zwłaszcza że stolica Wielkopolski to świetne miejsce dla rozwoju firmy ze względu na jego dynamiczny rozwój i nowe perspektywy. Magazyny na wynajem w Luboniu to rozwiązanie, z którego Poznań i okoliczne firmy korzystają coraz częściej. Gdy w grę wchodzi wynajem przestrzeni magazynowej w okolicy Poznania, jesteśmy liderem skutecznych rozwiązań: atrakcyjne terminy, korzystne ceny i wysoka jakość obsługi klienta to nasze priorytety.

SBU Poznań - mała przestrzeń biznesowa do wynajęcia

Jaka jest alternatywa dla powstających pod miastem dużych hal magazynowych? Small Business Units! Małe magazyny samoobsługowe to rozwiązanie adresowane przede wszystkim dla mniejszych firm bądź przedsiębiorców zainteresowanych stworzeniem kolejnej placówki w dogodnej lokalizacji, takiej jak Luboń. Budynki SBU (z angielskiego: małe jednostki biznesowe) to obiekty zawierające powierzchnie na zarówno część biurową, jak i niewielkie magazyny czy strefę produkcyjną. Jeśli chodzi o Wielkopolskę, wiele firm decyduje się na magazyny miejskie Small Business Units pod Poznaniem między innymi ze względu na ich atrakcyjną lokalizację. To także rozwiązanie wiążące się z niższym kosztem i czasem oczekiwania. Warto wiedzieć, że Poznań oferuje magazyn SBU ze świetnym adresem dla przedsiębiorców z całej Polski i nie tylko.