Sala konferencyjna na wynajem – Luboń ul. Magazynowa 6

  • Całkowita oferowana pow.: 120 m2
  • Cena netto: 75 zł/m2

Sale konferencyjne Poznań i Luboń

Sala konferencyjna o wysokim standardzie znajduje się w budynku klasy A wybudowanym w 2012 roku. Salka została wyposażona w nowoczesny sprzęt multimedialny umożliwiający prezentację zarówno z tradycyjnych nośników jak papier i folia jak również z wszelkich nośników elektronicznych. Wysokiej jakości nagłośnienie daje możliwość odtworzenia filmów w formacie DVD oraz Blu-ray. Z panela dotykowego znajdującego się na biurku prowadzącego szkolenie można sterować multimediami, a także oświetleniem i systemem zaciemnienia sali. W cenie zapewniamy również dostęp do szybkiego intenetu. Dodatkowym atutem jest bliskość bufetu, która w zależności od potrzeb może zapewnić uczestnikom szkolenia poczęstunek.

Kompleksowo wyposażona, nowoczesna sala konferencyjna jest absolutnie niezbędna wszędzie tam, gdzie w grę wchodzi dyskusja, ważne spotkania biznesowe czy szkolenie. Jednak nie każda firma może pozwolić sobie na jej wyodrębnienie w swojej siedzibie. Jakie alternatywy znajdują się w naszej ofercie? Jeśli chodzi o wynajem sal konferencyjnych, usługa ta cieszy  się popularnością zarówno wśród dużych, międzynarodowych przedsiębiorstw, jak i mniejszych firm lokalnych. 

Sale konferencyjne na wynajem to alternatywa dla adaptowania części biura. Nie zawsze jest bowiem na to miejsce, często również firmy nie potrzebują regularnego korzystania z sali konferencyjnej. Możliwość wynajęcia takiego miejsca w przypadku szkolenia, konferencji czy spotkania z klientami wiąże się z obniżeniem kosztów i jest wygodnym rozwiązaniem docenianym przez coraz więcej firm. W Luvena Nieruchomości oferujemy wynajem sal konferencyjnych w Poznaniu i Luboniu na godziny lub na cały dzień, co pozwala mieć pod kontrolą wszelkie wydatki poniesione z tego tytułu. W cenie zawarta jest opłata za korzystanie z urządzeń multimedialnych. 

Wynajem sal konferencyjnych w Poznaniu i Luboniu

Dostępne w naszej ofercie sale konferencyjne na wynajem są przede wszystkim doskonale wyposażone. Dbamy o to, by zarówno mniejsze sale, jak i te o większych wymiarach spełniały wszystkie Państwa wymagania. W ofercie mamy lokale o dużych powierzchniach użytkowych – od kilkudziesięciu do kilkuset m2. To pozwoli Państwu wybrać obiekt dostosowany do liczby prelegentów i indywidualnych potrzeb. 

Sale konferencyjne w atrakcyjnej lokalizacji takiej jak Poznań to dla wielu firm najlepsze rozwiązanie – również w przypadku przedsiębiorców, których siedziba znajduje się w innym mieście. Oferujemy na wynajem sale konferencyjne w Poznaniu i Luboniu zlokalizowane w dogodnych lokalizacjach, które gwarantują wygodny dojazd z każdej części kraju. Pod każdym z obiektów dostępne są miejsca parkingowe. 

Specyfikacja budynku

Rok budowy 2012
Obecny stan techniczny hali bardzo dobry
Ilość miejsc parkingowych: 100

Opis budynku

Standard wykończenia: nowoczesny
Dostęp dla niepełnosprawnych: Tak parter
Dostępność: 7 dni w tygodniu
Klimatyzacja: Tak
Wyposażenie: internet
wzmacniacz
mikrofon bezprzewodowy wpinany w klapę
odtwarzacz DVD, BluRay
projektor multimedialny
manipulator dotykowy
wizualizer
mównica mobilna
stoły i krzesła

Położenie

Kraj: PL
Kod pocztowy: 62-030
Miejscowość: Luboń
Ulica: Magazynowa 6
Odległość od autostrady (km): 5 km – autostrada A2
Odległość od drogi krajowej (km): 7 km droga krajowa nr 5
Odległość od linii kolejowych (km): 3 km Poznań-Wrocław
Odległość od lotniska (km): 20 km port lotniczy Poznań Ławica
Najbliższe miasto wojewódzkie: Poznań
Najbliższe przejście graniczne: Świecko – 170 km, dojazd autostradą A2

Cena

Cena najmu powierzchni biurowej / usługowej (zł/netto): 75
Za 1 godzinę: 75
Cały dzień (w godzinach 7-19): 450

Sale konferencyjne o wysokim standardzie

Poznań to miasto, w którym coraz więcej firm decyduje się na nowe inwestycje; przy spotkaniach z przedstawicielami bądź klientami mogą potrzebne być sale konferencyjne. W tym wypadku liczy się jednak nie tylko lokalizacja, ale i wyposażenie. Poznań posiada wiele biur wynajmujących sale konferencyjne, jednak ich jakość często pozostawia wiele do życzenia. Jeśli interesują Państwa wyłącznie pomieszczenia o najwyższym standardzie wyposażenia i nowoczesnej estetyce, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

Staramy się, aby oferowane przez nas obiekty spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Na wyposażeniu sal konferencyjnych znajduje się najnowocześniejszy sprzęt: telewizory LCD, odtwarzacze DVD, Blu-ray, a także rzutniki o wysokiej rozdzielczości. Mogą Państwo również zaadaptować przestrzeń na własne potrzeby, korzystając z własnych urządzeń. Jestesmy otwarci na propozycje! 

Jeśli chodzi o sale konferencyjne zlokalizowane w Luboniu, ich standard niczym nie ustępuje lokalom z Poznania. Dobry dojazd, atrakcyjna okolica i tańsze koszty wynajmu to najważniejsze argumenty przemawiające za ich wyborem. Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców do zapoznania się z naszą ofertą sal konferencyjnych na wynajem – Luboń i Poznań to główne tereny naszych działań.

Aby zarezerwować salę konferencyjną, zapraszamy do skorzystania z wyszukiwarki ofert, która pozwala uwzględnić takie kryteria jak m.in. powierzchnia, cena czy lokalizacja.