Nowoczesne Magazynki HOVAY – Poznań/Luboń | Luvena Nieruchomości

  • Całkowita oferowana pow.: od 1 m3 do 10 m2
  • Minimalna pow. modułu: 1 m2
  • Cena netto: od 53,66

Opis

Potrzebujesz dodatkowej przestrzeni do przechowywania różnych rzeczy, na które nie ma już miejsca w domu lub garażu? Skorzystaj z oferty Luvena Nieruchomości. Jesteśmy dostawcą rozwiązań z zakresu self-storage, oferujemy na wynajem nowoczesne magazynki samoobsługowe – o powierzchni od 1 m3 do 10 m2. 

Magazyny samoobsługowe to podstawa naszych wewnętrznych rozwiązań w zakresie magazynowania. Oferujemy boxy typu self-storage, które będą pasować do potrzeb i wymagań każdej rozwijającej się firmy z Poznania i okolic. Największe zalety naszych boxów self-storage to niska cena i wysoka jakość. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej!

Magazyny samoobsługowe w Poznaniu – podstawowe informacje

Kompleks magazynowy zlokalizowany jest w Poznaniu przy ul. Hallera 6-8 i składa się ze 188 boxów zróżnicowanych pod względem wymiarów. Strategiczne położenie sprawia, że do wynajętego magazynku dotrzeć można zarówno z lotniska, jak i centrum miasta (wygodny dojazd autostradą A2). Ofertę kierujemy do osób prywatnych oraz właścicieli przedsiębiorstw, którzy szukają przestrzeni magazynowej na prywatne lub służbowe mienię. Magazynki samoobsługowe dostępne są dla wynajmujących przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Specyfikacja budynku

Rok modernizacji 2019
Materiał cegła
Obecny stan techniczny hali b.dobry
Teren ogrodzony Tak
Ochrona Tak
Droga dojazdowa dla ciężarówek Tak
Ilość miejsc parkingowych 55

Opis budynku

Instalacja tryskaczowanie

Całkowita powierzchnia użytkowa (m2) 1070
Powierzchnia magazynku (m2) 1
Winda towarowa tak
System sygnalizacji pożarem tak
System alarmowy przeciwwłamaniowy tak
Monitoring tak
Ogrzewanie magazynów Tak, magazyn jest ogrzewany za pomocą nagrzewnic
Klasa odporności pożarowej (MJ/m2) 500

Położenie

Kraj: PL
Kod pocztowy: 60-951
Miejscowość: Poznań (Górczyn)
Ulica: Hallera 6-8
Odległość od autostrady (km): 3.00 km autostrada A2, wyjazd Komorniki
Odległość od drogi krajowej (km): 0,5 droga nr 5
Odległość od linii kolejowych (km): 1,0
Odległość od lotniska (km): 10,00 Port lotniczy Ławica
Najbliższe miasto wojewódzkie: Poznań
Najbliższe przejście graniczne: Świecko – 170 km, dojazd autostradą A2

Cena

Cena najmu 1 boxu magazynowego: od 53,66 zł miesięcznie netto (w zależności od powierzchni)

Nowoczesne magazynki samoobsługowe HOVAY

Boxy HOVAY to gwarancja bezpieczeństwa i całodobowej ochrony. Przechowalnia wyposażona jest w alarmowy system antywłamaniowy i posiada wysokiej klasy zabezpieczenia przeciwpożarowe. Przed kompleksem znajduje się ogrodzony parking dla klientów. Aby ułatwić transport mienia, szczególnie tego o dużych gabarytach, oferujemy bezpłatny dostęp do windy towarowej lub wózków paletowych. Nasz box to praktyczne rozwiązanie, które sprawdzi się m.in. podczas remontu czy przeprowadzki. 

Boxy samoobsługowe Poznań – bezpieczne rozwiązanie

Nasze wewnętrzne magazyny samoobsługowe nie są bezpośrednio dostępne z zewnątrz budynku. Użytkownicy muszą najpierw wejść do obiektu przez duże drzwi rolowane, a następnie uzyskać dostęp do swojego indywidualnego boxa poprzez wprowadzenie specjalnego kodu na panelu numerycznym. Wszystkie jednostki są objęte kompleksowym i stałym nadzorem. Monitoring oraz system antywłamaniowy kontrolują dostęp do Twojego magazynu samoobsługowego i zapobiegają włamaniom przez 24 godziny na dobę.  Co więcej, wszystkie elementy boxów, takie jak drzwi czy ścianki działowe, wykonane zostały z wytrzymałej blachy, dzięki czemu wymagają minimalnej konserwacji.

Self storage Poznań – ile kosztuje takie rozwiązanie? 

Ile kosztuje self storage w Poznaniu? Ceny usługi zależą od powierzchni boxa oraz okresu najmu i zaczynają się od 53,66 zł miesięcznie netto. Maksymalna powierzchnia magazynu samoobsługowego to 10 m2, z kolei minimalny czas trwania najmu wynosi  14 dni. 

Aby wynająć magazynek, skorzystaj z formularza dostępnego na stronie www.hovay.pl. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu. Cena self-storage zależy od wielkości boxa.